Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 26 x 34 cm, rámováno, datace – kol. r. 1920, signováno vpravo dole B Dvořák.Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.Autor viz T 1/186, TD 49, V 1/617, Ch 2/152, NEČVU 1/153.